Język/Language: PL | EN

Microsoft Dynamics NAV

 

Dostępne w ofercie firmy RedTulip Software oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV to światowej klasy system do planowania zasobami przedsiębiorstwa, z którego korzysta obecnie 120.000 firm w 44 krajach świata. Jedną z jego najważniejszych cech jest elastyczność. Oprogramowanie to charakteryzuje bogata funkcjonalność, z łatwością można dostosować jego kształt do aktualnych potrzeb firmy. Korzystając z jednego systemu możemy z łatwością zarządzać finansami, łańcuchem dostaw, magazynem, produkcją i zasobami ludzkimi firmy, czy relacjami z klientem. Microsoft Dynamics NAV charakteryzuje również wielofirmowość i wielowalutowość, cechy szczególnie cenione przez grupy kapitałowe oraz firmy zagraniczne lub planujące ekspansję. System jest zgodny z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami i ustawami o rachunkowości. Integracja z innymi programami z rodziny Microsoft, takimi jak Microsoft Office 365, Microsoft Dynamics CRM sprawia, że jego możliwości wychodzą daleko poza ograniczenia innych systemów ERP. Microsoft Dynamics ERP to intuicyjne w obsłudze, elastyczne i niezawodne narzędzie biznesowe służące do zarządzania, analityki i organizacji pracy w Państwa firmie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą usług i produktów oferowanych przez firmę RedTulip Software.

Nav 2017 online

Jeżeli zależy Ci na szybkim wdrożeniu standardowych funkcjonalności oraz chciałbyś płacić za licencje w trybie miesięcznym bez długoletnich zobowiązań wybierz to rozwiązanie! Ofertę wyślemy w ciągu 24h.

 

Kalkulator wdrożenia Dynamics NAV

Master Data Management System Warszawa Skontaktuj się z nami

ERP Warszawa CRM Warszawa Więcej informacji

Zostaw nam swoje dane kontaktowe i oczekuj kontaktu ze specjalistą:

* pole wymagane

100% gwarancja prywatności. Nigdy nie udostpniamy Twoich danych.

Możesz dzwonić +48 601 832 585 lub napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.