Oprogramowanie Microsoft Dynamics dla firm – co robimy?

 

Wdrażanie Microsoft Dynamics 365 Business Central / NAV

 

RedTulip Sofware świadczy kompleksowe usługi związane z wdrażaniem systemów Microsoft Dynamics dla firm. Posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę do prawidłowego wdrożenia i pełnej integracji systemu Microsoft Dynamics NAV z innymi systemami. Wdrożenia realizujemy zgodnie z metodologią Sure Step rekomendowaną przez firmę Microsoft. Postępując według wytycznych Sure Step tworzymy oprogramowanie dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania firmy. Wszystkie etapy wdrażania nowego systemu informatycznego odbywają się w stałej współpracy z klientem, dzięki czemu finalnie otrzymuje on produkt, który spełnia jego oczekiwania.

 

Podniesienie wersji

 

W ramach naszej działalności nie ograniczamy się jedynie do wdrażania systemów Microsoft Dynamics 365 BC / NAV od podstaw. Podejmujemy się również zleceń od klientów, których firmy korzystają ze starszych wersji systemu Microsoft Dynamics Nav (Navision), podnosząc je do najnowszej wersji oprogramowania. Aktualizacja systemu do najnowszej wersji Microsoft Dynamics  Business Central pozwala na pełną integrację oprogramowania z innymi produktami, takimi jak Microsoft 365 i wielu innych.

 

Serwis Dynamics 365 Business Central / NAV

 

Poza procesami wdrożeniowymi systemów Microsoft Dynamics świadczymy również usługi związane z ich serwisem. Zespół naszego Help Desku oferuje wsparcie z zakresu diagnozowania i rozwiązywania problemów z funkcjonowaniem oprogramowania firmy. Zapewniamy wsparcie techniczne zarówno klientom, którzy korzystali z naszych usług przy wdrożeniach systemu w swojej firmie, jak i przedsiębiorstwom nie współpracującym wcześniej z naszą firmą.

Zachęcamy Państwa do podjęcia stałej współpracy z firmą RedTulip Software. Jako firma wdrażająca system informatyczny w Państwa firmie najlepiej orientujemy się w jego budowie oraz poznajemy specyfikę funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie służyć pomocą w codziennej obsłudze systemu, a także w sytuacjach wyjątkowych. Zapewniamy sprawną pomoc w kwestiach technicznych, prowadzimy szkolenia z obsługi systemu dla nowych pracowników i oferujemy wsparcie nad dalszym rozwojem systemu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą RedTulip Software, zapraszamy serdecznie do kontaktu z warszawskim biurem naszej firmy.

 

Rozwiązania branżowe